Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Právě probíhající soutěž

V současné chvíli žádná soutěž neprobíhá

Minulé soutěže

Soutěž o poštovní známky

Zadání: Vymyslete/složte jakoukoliv báseň o seriálu Simpsonovi, v nejlepším případě do básně zakomponujte i něco o Simpsonovi.net :) Na počtu slok ani na typu veršů přitom vůbec nezáleží. Na případnou horší gramatiku se také pokusím příliš nehledět, není však zakázáno si báseň zkontrolovat od někoho vzdělanějšího.
Jakmile se vaše básnické střevo vyčerpá a báseň bude hotová, zašlete mi její text, vaše jméno, věk a adresu domů na mail toms.ondrej@simpsonovi.net a nadále si pouze držte palce!

Trvání soutěže: 18. až 23.5. ve 23:59.

Hlavní cena: Pro nejlepšího skladatele čeká všech 5 známek!


Skin notebooků

Máte svůj vlastní notebook? Chcete jím okouzlit ostatní a ukázat že Váš notebook je originální? Hrajte v této soutěži o tři speciální Simpsonovské samolepky na zadní stranu Vašeho notebooku. Tato samolepka je ze zvláštního těžce poškrábatelného materiálu a firma Skinbook, která ceny věnovala do této soutěže ji vytiskne přesně v rozměrech tvé zadní strany notebooku. Konec soutěže je stanoven na 30. listopad. A co pro výhru musíte udělat?

Zadání je jednoduché: Shromáždi co nejvíce lidí, kteří budou koukat na notebook nebo počítač, ve kterém bude zobrazena buď tato stránka Simpsonovi.net nebo web Skinbook.cz. Vše pak vyfoť, ale samozřejmě z takového úhlu, aby bylo vidět kolik lidí kouká na obrazovku a také, že na daném monitoru je jedna ze zmíněných stránek... Čím více fotek uděláš tím lépe.

Co pak s tím? Fotku zašlete na mojí e-mailovou adresu toms.ondrej(zavinac)simpsonovi(tecka)net a jako předmět zprávy dejte "Soutěž Skinbook"

Nezapomeňte připsat: Vaše jméno a adresu k Vám domů.

Sponzor soutěže (věnoval samolepky):

Do kdy se soutěžilo? Od listopadu do prosince

Jakou samolepku výherce dostane? Úplný výherce soutěže, který obhájí 1. místo si bude moct vybrat naprosto jakýkoliv vzhled své zadní strany notebooku (pokud bude výherce zručný, může si design sám vytvořit, pokud ne, zadarmo mu podle jeho představ vzhled udělám). Ti, co obhájí 2. a 3. místo budou mít také možnost vybrat jakýkoliv vzhled, ale pouze v Simpsonovském stylu.

 

Výsledky soutěže:

Jméno Počet lidí
Kryštof Koller 6
Věra Žmolíková 5
Ladislav Chytka 3

 

Něco o Skinbook: Doby, kdy byla většina notebooků tuctově černá či šedá, jsou díky samolepkám Skinbook dávno pryč! Stačí si vybrat z naší galerie návrhů samolepek (nebo vytvořit vlastní návrh) a z Vašeho notebooku se rázem stane nádherný originál. Jednoduše řečeno, vytiskneme cokoliv, na jakýkoliv laptop. Samolepící fólie je vysoce odolná, vydrží minimálně dva roky na slunci i dešti, což ale není běžné místo pobytu notebooků.:-) Po sundání samolepky je notebook jako nový, lepidlo z něj škrábat nebudete. Studenty jistě zaujme nabídka našich slev. Již brzy nabídneme spoustu další zajímavých deisgnerských produktů pro notebooky. Více na WWW.SKINBOOK.CZ!

Koblihy, těstoviny, párky

Pokud jste chtěli ochutnat přesnou chuť, kterou pociťuje Homer při jedení jeho koblih nebo si uvařit těstoviny ve stylu hlavy Homera, Marge, Barta, Lízy a Maggie či sníst Simpsonovské párky, mohli jste si zasoutěžit od 13.9. do 1.10. 2008!

Zadání: Vymyslete novou dobrotu, která by mohla chutnat Homerovi! Ať vymyslíte co chcete, hlavně se hodnotí její originální vzhled, chuť si naše porota bude muset domyslet... Nepečte však známé věci jako je bábovka apod. - s tím opravdu neokouzlíte.

Co pak s tím? Vyfoťte Váš "výtvor" a fotku zašlete na mojí e-mailovou adresu toms.ondrej(zavinac)simpsonovi(tecka)net

Nezapomeňte připsat: Jak jste dobrotu pojmenovali, kolik vám je let a adresu k Vám domů.

Do kdy se soutěžilo? O koblihy se soutěžilo pouze od 13.9. do 15.9., ale o těstoviny a o párky se hrálo až do 1. října.

Výsledky ze soutěže...

Jméno Výhra Pochoutka
Tomáš Majzel Homerovy koblihy Chutný portrét pro Homera
Branislav Smik Simpsonovské těstoviny Narozeninový dort
Michael Klimánek Simpsonovské párky Mini palačinka

Trička, plakáty, placky a slevy

Na tomto webu probíhala od 19. do 24. prosince 2007 soutěž o trička, plakáty, placky a o jednu 20% slevu na DVD Simpsonovi ve filmu. Co vše můžete vyhrát? Pokud se umístíte na 1. - 3. místem můžete vyhrát exkluzivní české tričko Simpsonovi ve filmu, které darovala společnost Bontonfilm. Pokud se umístíte na 4. - 6. místě, vyhrajete jeden plakát a jednu placku dle vlastního výběru. Pro poslední 7. místo tu mám 20% slevy na DVD Simpsonovi ve filmu na Filmcity.cz a pro naprosto všechny, co zažádají, mám od mého poskytovatele hostingu NetZona.cz slevové kódy na 20% k hostingu (takže pokud chystáte web s placenou doménou a spolehlivým provozovatelem, máte velkou šanci)! Co musíte udělat? Stačí když mi do 23. prosince 18:00 zašlete na e-mail toms.ondrej(zavinac)simpsonovi.net zašlete fotku, obrázek, video nebo cokoliv jiného na téma "Spider-vepř - můj domácí mazlíček". Je to široké téma, ale tak to má vždy být. Výherci a jejich výtvory jsou zde:

Jméno Výhra Pochoutka
Vašek Špatný Tričko Video 1
Video 2
Katka Krönerová Tričko Homer venčí vepříka
Tomáš Katz Tričko Vánoční spider-vepř
"Fku93" Plakát + placka Já jsem milášek spider-vepř
Jan Zvěřina Plakát + placka Kuchtík spider-vepř
"Robako" Plakát + placka Spider-vepř: pravá ruka Homera
Alena Černá 20% sleva na DVD Homer a vepřík

Velké americké plakáty

Na této stránce probíhala v době od 14. září do 15. listopadu soutěž o plakáty s motivem Simpsonových ve filmu. První plakát, vyhrál 17.9. Tadeáš Petrů, který tento web kontroloval každý den a jednou, když se zde objevil kvíz s patnácti otázkami, jako první mi na e-mail poslal správné odpovědi. Druhý plakát byl také s kvízem, ve třetí soutěži si soutěžící procvičili výtvarné nadání (výtvory v sekci Obrázky) a čtvrtý plakát šlo vyhrát jakýmkoliv videem na téma Simpsonovi.

 

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.