Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Všeobecně

Reklam se Simpsonovými bylo více, než si nejspíš myslíte. Ať se jedná o billboardy, TV spoty, inzeráty, letáky či jiné reklamy, v kterých onen produkt propagovali Simpsonovi. Ti se nejvíce spřátelili s Butterfingerem, kterému natočili první reklamu (TV spot) téměř hned po svém vzniku - tedy v roce 1988. Poté pomohli s propagací Intelu, francouzskému Viziru, čínskému nápoji CC Lemon, Toyotě, Renaultu, bance MasterCard, Burger Kingu a velkému množství dalších společností, fast-foodů nebo automobilek. U nás v České republice jsme se nejvíce mohli setkat s Renaultem, ale o tom si více můžete přečíst níže.


Nové Kangoo: Prověřené rodinou

Francouzská automobilka Renault propagovala svůj nový rodinný vůz Kangoo Simpsonovými v březnu 2008. K nám do Česka se vše dostalo až o měsíc později. Od začátku dubna jsem mohli pozorovat billboardy a od poloviny dubna jsme v časopisech nalézali inzerce, na internetu flashové bannery a v televizi (na programech: Nova a Prima) česky dabovaný TV spot. Dokonce byly vydány i letáky a tapety na plochu. Vše si můžete prohlédnout níže.

TV spot:

30ti sekundový
TV spot
Francouzský
originál
Dokument: Jak se tato
reklama natáčela?

Billboardy:
Praha
Brno

Banner:

Tapety na plochu:

Výstava automobilů: Ve slovenském Prešově, kde se konala výstava automobilů, byli k vidění i Simpsonovi s jejich oblíbeným autem Kangoo. Dokonce v něm "seděli"!

Letáky:


Hello Simpsonovi

2007
Na začátku března 2007 se do našich obchodů začínaly dostávat ovocné nápoje (takzvané pitíčka) "Simpsonovi" od známé společnosti Hello. Tento produkt se také v té době stal v Česku sponzorem samotného seriálu a to jste si mohli všimnout díky televiznímu spotu, který se vysílal "před" a "po" Simpsonových na ČT2. Tento spot jsem nahrál a tak si ho tu můžete mimo jiné přehrát kliknutím na pravý obrázek.
    V soutěži, která běžela od 16. dubna do 10. června, jste mohli vyhrát Sony Ericsson K750i, MP3 přehrávač, PC hru The Simpson Hit and Run a Potítko s peněženkou a překvapením. Zúčastnit soutěže se mohl každý, kdo si zakoupil nápoj Hello Simpsonovi a odeslal na příslušnou adresu sms kód, který byl vytisknutý na každém pitíčku.
    Níže naleznete otisknuté zadní stránky časopisů, kde si společnost Hello zaplatila reklamu.

2008
Po úspěšné kampani se Simpsonovské pitíčka od Hello vrátili i v roce 2008, kdy byla i nová soutěž, v níž se hrálo o exkluzivní kolo, notebooky, MP3 přehráče, mobily, boxy na svačinu a mnoho dalšího. Úkolem bylo nasbírat co nejvíce odstřižků z pitíček.


Abc 11/2007


Abc 9/2007

Čtyřlístek 6/2007

Čtyřlístek 7/2007

Kinder Joy

V ČR se od června Simpsonovi objevili i v dětském čokoládovém vejci Kinder Joy. V něm čekala buď figurka Homera, Marge, Barta, Lízy, Maggie, pana Burnse, Leváka Boba, klauna Krustyho, Otta, Nelsona nebo Milhouse nebo i jiné překvapení. Fotku všech figurek můžete vidět zde. Níže naleznete obrázek každé postavy zvlášť, poutače z obchodů a nakonec TV spot, kterým se Simpsonovi z Kinder propagovali. Mimochodem stejná kampaň probíhala v Německu v létě 2007.


PEZ

Společnost PEZ se stejnojmenným produktem si v ČR propůjčila Simpsonovi k propagaci bonbónů z hroznového cukru. O nějakou velkou kampaň nešlo, na papírové krabičce byl vždy jen obrázek hlavy nějaké postavy ze Simpsonových. Mohli jsme si povšimnout Homera, klauna Krustyho, Barta, Marge, Lízy anebo Maggie. Z druhé strany krabičky byl dokonce stručný popis charakteru dané osoby. Např. u Homera bylo napsáno toto: HOMER SIMPSON Navzdory celoživotnímu ponižování od vlastního otce, Homer hluboce miluje a je plně oddaný své ženě a dětem, pokud se mu to zrovna hodí. A tak, Líza se cítí opomíjená, Bart se přetvařuje a co se týká Homera, Maggie někdy i existuje. Co se týče Marge, Homer na ni pěje chválu - mezi pivy v Moe´s taverně. Tedy pokud si vzpomene na slova. Homer je muž, který metodou pokus omyl, dokázal, že jakýkoliv sebevznešenější cíl je dosažitelný. Pokud si ho stanovíte nízko, vždycky slíznete smetanu. Je zběhlý v kladech a záporech své práce ve Springfieldské nukleární elektrárně, byl propuštěn a opět přijat zpět na stejné místo.Butterfinger aneb máslo-prst

Butterfinger je cereální tyčinka, která je v Americe známá jako u nás třeba Snickers, Lion apod. Tento web Vám přináší skeny obalů, inzerce z novin a reklamní videa opatřená českými titulky.

Obaly

Znáte z epizod Bártovy telefonáty k Vočkovi? Nestlé si zaplatilo s tímto tématem reklamu v novinách, přináším jak českou (mnou upravenou) verzi, tak originální americkou.

Videa

Název Rok výroby Popis Obrázek Přehrát
Škádlení

1988

Bárt škádlí Lízu a Maggie posledním máslo-prstem. Přehrát
Surovec 1991 Nelson Bárta sice okrade o peníze, ale o máslo prst ne. Přehrát
Šok 1991 Pokus o krádež máslo-prstu. Přehrát
Zmrzlina 1992 V bedně s máslo-prsty zmrzliny se schovává Bárt... Přehrát
Dudlík 1992 Homer chce po Bártovi velké překvapení. Přehrát
Poslední 1992 Poslední máslo-prst v obchodě. Přehrát
Karate 1992 Lekce karate. Přehrát
Dobro vs. Zlo 1992 Rozdělit se - nebo ne? Přehrát
Bártův ukol 1992 Domácí úkol z matematiky. Přehrát
Pláž 1993 Zahrabávání Homera do písku. Přehrát
Detektiv 1. 1998 Barta někdo překvapivě okrade. Přehrát
Detektiv 2. 1999 Rozuzlení případu "Kdo okradl Barta". Přehrát
Baseball 1998 Zápas v baseballu, ve kterém hraje Bárt. Přehrát
Hromotluk 1999 Hromotluk Homer chce máslo-prst za každou cenu. Přehrát
Abeceda 1999 Homer říká Maggie celou abecedu. Přehrát
Itchy a Scratchy 2000 Epizoda "500 jednoduchých kousků" Přehrát
Plastové spoďáry 2000 Dědeček se zlobí, že Líza jí máslo-prst. Přehrát
Noční můra 2001 Bártova noční můra. Přehrát
Pouť 2004 Homer a Bart navštívili pouť. Přehrát
Abeceda 1999 Homer říká Maggie celou abecedu. Přehrát
Itchy a Scratchy 2000 Epizoda "500 jednoduchých kousků" Přehrát
Plastové spoďáry 2000 Dědeček se zlobí, že Líza jí máslo-prst. Přehrát
Noční můra 2001 Bártova noční můra. Přehrát
Pouť 2004 Homer a Bart navštívili pouť. Přehrát
Mimozemšťani ? Barta unesli mimozemšťané. Přehrát

Simpsonovi ve filmu

Název Vysíláno Popis Obrázek Přehrát
Kino Spot 07/2007 Běžte se podívat na Simpsony! Přehrát
DVD Spot 12/2007 Kupte si DVD Simpsonovi ve filmu! Přehrát

The Simpsons Game

Název Vysíláno Popis Obrázek Přehrát
Hry? Blbost! 11/2007 Homer si myslí, že hry jsou blbost. Přehrát
Krusty v nové hře. 11/2007 Krusty vychvaluje Simpsons Game, ale zjistí, že v ní nemá hlavní roli. Anglicky s českými titulky
Francouzsky
Španělsky

Procesor Intel

Název Vysíláno Popis Obrázek Přehrát
Intel 2000 Co se stane z Homera když okusí chytrost? Přehrát

Ostatní

Název Vysíláno Popis Obrázek Přehrát
Master Card 1. únor 2004 Homerův život. Přehrát
Vizir 1996 Praní prádla. Přehrát
Hello Simpsonovi Jaro 2007 Džusy Hello Simpsonovi - sponzor seriálu. Přehrát


Latté


Maxim


Avon
© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.