Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Futurama Projekt

Pokud nepatříte mezi menšinu, která nerozumí slovenštině a milujete Futuramu, je pro Vás tento web doslova rájem. Naleznete tam doslova vše. Více jak 20 členný tým pracující na Futuramě.sk zasluhuje velkou pochvalu za shromáždění všech různých informací. Web dokonce disponuje i několika vlastními (nejen) 3D hrami a jinými multimediálnostmi. Futurama.sk je povinností pro každého fanouška. Jediné mínus je tu pro ty, kteří jsou nedočkaví na novou aktualizaci. Ta probíhá sice přibližně jen jednou za měsíc, ale za to je pěkně obsáhlá...


Space Station Futurama

Skvělá česká stránka, která je na internetu již dlouho. Naleznete na ní plno informací o Futuramě jako jsou popisy epizod nebo postav atd. Na stránce lze hrát i flash hry a puzzle. Jediné velké mínus je, že se potýká s velkou neaktualizací a novinky o seriálu Futurama si musíme najít někde jinde. Web je dostupný i v angličtině.


Crustacean Zone

Poměrně pěkný a obsáhlý web, který v sobě také skrývá plno informací a multimédií. První verze se na internetu objevila na začátku roku 2008. Tenkrát bohužel velmi připomínala (jak svým vzhledem, tak obsahem a rozvržením webu) stránky Futurama.sk. I přes velké množství kritiky autoři ve své práci pokračovali. Až do poloviny zmíněného roku. Poté futuramania "padla", přestala být aktualizována a navštěvovalo ji jen pár lidí za den. Podle slov adminů se pracovalo na nové verzi, ale její spuštění se prodloužilo o několik měsíců do srpna 08. V nové verzi přinesla originální design a plno nového vlastního obsahu. Pokud zapomeneme na začátky, je to nejlepší web o Futuramě v ČR.


Futurama na Wikipedii

Je důležité cokoliv dodávat? Rubrika Futuramy na velmi obsáhlé encyklopedii...


Can't get enough Futurama

Snad nejlepší stránka v angličtině. Často aktualizovaná a informací nabízí také plno. Záporným bodem je obyčejný design a málo multimédií...

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.