Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Epizoda: Krasavec děda

Původní název: Gorgeous Grandpa
Český název: Krasavec děda
Epizoda: 24x14
Tabule: Nebudu si dělat legraci z Amorkova fimfulína.
Premiéra v USA: 17. února 2012
Děda Simpson se občas může jevit jako nudný. Jaké to potom bude překvapení, když Simpsonovi zjistí, že to kdysi byl jeden z nejznámějších springfieldských zápasníků s přezdívkou Gorgeous Godfrey. Pod nátlakem Montgomeryho Burnse se Abe po letech vydá zpátky do ringu, ba co víc, k zápasení přivede také Barta, který je nadšený dědovým zákeřným stylem zápasu. Abe však po letech svůj zápasnický styl přehodnotil a ani za nic se mu nelíbí Bartovo neurvalé chování. Ale přesvědčit Barta k tomu, aby se vzdal toho, co ho baví a v čem je opravdu dobrý nebude vůbec jednoduché…

11.9.2008, 22:41     Joey

Epizoda: Pěst na oko

Původní název: Black-Eyed, Please
Český název: Pěst na oko
Epizoda: 24x15
Tabule: Omlouvám se, že jsem zničil černou tabuli.
Premiéra v USA: 10. března 2012
Protože Lízina učitelka slečna Hooverová trpí depresemi, je nahrazena novou suplentkou. Ta si ovšem příliš nesedne s Lízou, ze které se následně – k její hrůze – stává dvojkařkou a nejen to – dokonce je za trest po škole s těmi největšími sígry.  Oproti tomu třídní ňouma Ralph je rázem jedním z nejlepších žáků ve třídě. Šokovaná Líza se snaží přijít na to, proč ve třídě náhle tou špatnou právě ona. Je celé situace dokonce tak zoufalá, že se nebojí sáhnout po zbrani toho nejtěžšího kalibru – svém bratru.

11.9.2008, 22:41     Joey

Epizoda: Modrá a šedá

Původní název: Hardly Kirk-ing
Český název: Modrá a šedá
Epizoda: 24x13
Tabule: Už nikdy nebudu tweetovat na internetu jako ředitelův záchod.
Premiéra v USA: 17. února 2012
Bart s Milhousem zkouší, jaké to je být dospělým. Milhouse v důsledku Bartova žertu přijde o většinu svých vlasů a vypadá na chlup stejně jako jeho otec. Iluze dospělého je dokonána pomocí chůd a kravaty těsně utažené kolem krku, aby Milhouse mluvil a byl stejně vysoký jako Kirk van Houten. Bart svého kamaráda začne využívat ke svým soukromým účelům. Vedle toho musí Marge bojovat o svou nejmladší dceru, jejím protivníkem přitom není nikdo menší, než samotná televize.

11.9.2008, 22:40     Joey

Epizoda: Strasti z lásky

Původní název: Love Is a Many Splintered Thing
Český název: Strasti z lásky
Epizoda: 24x12
Tabule: Nebyl jsem nominován na Oscara za nejlepší nadávku.
Premiéra v USA: 17. února 2012
Bart začne přemítat o svém vztahu s Kletusovou dcerou Mary Spucklerovou, která se vrací do Springfieldu. Bohužel se jí však dostatečně nevěnuje, takže jejich románek skončí rozchodem. Podobný problém musí řešit i Homer, když ho Marge pošle spát do psí boudy a odmítne s ním dál žít. Oba Simpsonovi se tak budou muset hodně snažit, aby si to urovnali se svými polovičkami.

11.9.2008, 22:39     Joey

Epizoda: Střídání poručníků

Původní název: Changing of the Guardian
Český název: Střídání poručníků
Epizoda: 24x11
Tabule: Už nikdy nebudu tweetovat na internetu jako ředitelův záchod.
Premiéra v USA: 27. ledna 2013
Simpsonovi jako zázrakem vyváznou živí z řadění tornáda, ovšem tahle dramatická událost jim změní život. Marge s Homerem si uvědomí, že tady pro své děti nebudou navždycky, a tak se rozhodnou ustanovit dětem poručníky pro případ, že by se jim něco stalo. Homer se nejprve obrátí na svého nevlastního bratra Herba, ale Bart s Lízou mají o svých poručnících jiné představy – oblíbí si totiž mladý pár Meva a Portii. Ti ovšem malé Simpsonovi začnou půjčovat až příliš často, až se Marge s Homerem začnou bát, že jim jejich děti odcizí a rozhodnou se proti tomu razantně zakročit.

11.9.2008, 22:38     Joey

Epizoda: Před zničením otestujte

Původní název: A Test Before Trying
Český název: Před zničením otestujte
Epizoda: 24x10
Tabule: Odteďka budu ctít pravidla promokampaně k Oscarům.
Premiéra v USA: 13. ledna 2013
Zvýšení ceny elektrické energie zapříčiní, že nad základními školami ve Springfieldu se začnou stahovat mračna. Přežít mohou jen ty nejsilnější, a tak bude rozhodnuto, že se všechny springfieldské školy podrobí testování. Ten institut, který vykáže nejhorší výsledky, pak bude zavřen. Není přitom žádnou novinkou, že právě škola, kterou navštěvují Bart a Líza, nepatří k těm nejlepším.  Bart se jako jediný z celé školy testování neúčastní, ovšem vzhledem k tomu, že springfieldská základní vykázala nejhorší výsledek, bude se muset testu podrobit i on. A pokud v něm uspěje, zachrání celou školu.

11.9.2008, 22:37     Joey

Epizoda: Konec za dveřmi

Původní název: Homer Goes to Prep School
Český název: Konec za dveřmi
Epizoda: 24x09
Tabule: Paní učitelka přes prázdniny neztloustla.
Premiéra v USA: 6. ledna 2013
Z návštěvy dětského centra si Homer odnese pořádné trauma. A jelikož existuje jen jeden způsob, jak Homer řeší (nejen) svá traumata, za chvíli už sedí u Vočka. Právě tam se seznámí s mužem jménem Lloyd, členem organizace tzv. prepperů, tedy hnutí, které se snaží připravit právě na katastrofy typu pád ekonomiky, invaze mimozemšťanů nebo definitivní konec světa. Homer tyto ideály rychle přijme za své a stane se jedním z nich. Studiem nové životní filozofie však Homer začne zanedbávat práci, což vede k problémům v jaderné elektrárně. Homer je vyzván, aby se společně se svou rodinou odstěhoval do tábora prepperů.

11.9.2008, 22:27     Joey

Epizoda: Panu Burnsovi s láskou

Původní název: To Cur with Love
Český název: Panu Burnsovi s láskou
Epizoda: 24x08
Premiéra v USA: 16. prosince 2012
Homer se stane závislým na internetové hře Villageville a kvůli své nepozornosti při hraní ztratí Spasitele. Všichni ostatní členové rodiny mu to po právu vyčítají – dokonce i Děda Simpson, který musí po požáru v domově důchodců bydlet s rodinou. Při té příležitosti se ponoří do svých vzpomínek a začne vyprávět příběh o tom, jak Homer už kdysi v minulosti psího společníka ztratil. Tenkrát v tom však neměl prsty nikdo jiný, než Montgomery Burns.

11.9.2008, 22:25     Joey

Epizoda: Den, kdy se ochladila země

Původní název: The Day the Earth Stood Cool
Český název: Den, kdy se ochladila země
Epizoda: 24x07
Premiéra v USA: 9. prosince 2012
Seznamte se, Emily, Terence a jejich syn T-Rex jsou „cool rodina“ z Portlandu, která se právě přestěhovala do Springfieldu. Zatímco Marge je k novým sousedům poněkud skeptická hlavně kvůli jejich benevolentním výchovným metodám, Homer je z nich nadšený natolik, že se rozhodne být stejný jako oni. Jenže jak se říká, ne všechno zlato se třpytí, a tak i cool portlanďani mají své chyby. Z velkého přátelství se tak jako mávnutím kouzelné hůlky stane velké nepřátelství.  Ve vedlejší dějové linii si hlavní roli střihne pan Burns při pokusu o získání alternativního zdroje elektrické energie.

11.9.2008, 22:24     Joey

Epizoda: Ve Springfieldu roste strom

Původní název: A Tree Grows in Springfield
Český název: Ve Springfieldu roste strom
Epizoda: 24x06
Tabule: Do Vánoc zbývá ještě 20 vloupaček.
Premiéra v USA: 25. listopadu 2012
Homer se stane šťastným vítězem MyPadu, na kterém zakrátko stane zcela závislým. Dokonce s ním začne prostřednictvím tabletu komunikovat samotný Steve Mobbs (ne, vážně to není překlep). Asi si dokážete představit, jaké neštěstí to pro Homera bude, když se jeho MyPad pokazí…  Ale i v tak beznadějné situaci vysvitne záblesk naděje. Ned Flanders ve své zahradě objevil zázračný strom. Mohla by snad tahle hříčka přírody dát do pořádku Homerův MyPad? Anebo to není zase až tak zázračný strom?

11.9.2008, 22:17     Joey

Epizoda: Don Držgrešle

Původní název: Penny-Wiseguys
Český název: Don Držgrešle
Epizoda: 24x06
Tabule: Chci se odtrhnout, ale nevím, ve kterém státě žiju.
Premiéra v USA: 18. listopadu 2012
Homer se skamarádí s novým sousedem Danem Gillickem. Oba si padnou do noty, jenže jako obvykle to má háček. Dan je totiž účetním samotného Tlustého Tonyho. Ba co víc, poté, co je Tlustý Tony předvolán do poroty, musí Dan dočasně zaujmout jeho místo. Moc, kterou společně se svou funkcí Dan získá, ho však děsí. Ve vedlejší dějové linii se Líza dozví, že její strava vzhledem k absenci masa obsahuje málo železa. Řešení v podobě vitaminových pilulek ovšem není tím nejideálnějším, a tak se rozhodne pro alternativnější metodu – hmyz.

11.9.2008, 22:16     Joey

Epizoda: Děda na útěku

Původní název: Gone Abie Gone
Český název: Děda na útěku
Epizoda: 24x04
Tabule: Nevzdám volby, dokud mi to Karl Rove nedovolí.
Premiéra v USA: 11. listopadu 2012
Homer zapomene navštívit v dědu v domově důchodců, a když se tam po dlouhé době objeví, personál mu oznámí, že Abe zmizel. Homer s Marge se vydají dědu hledat a odhalí přitom netušená zákoutí jeho minulosti. Jedinou indicií k jeho nalezení je fotografie restaurace, kde v Abe dříve pracoval. Aby toho nebylo málo, Líza prohraje peníze ze svého vysokoškolského fondu v pokeru, když narazí na lepšího hráče, než je ona sama. S pomocí Barta se ztracené peníze pokusí získat zpět.

11.9.2008, 22:14     Joey

Epizoda: Dětí jako smetí

Původní název: Adventures in Baby-Getting
Český název: Dětí jako smetí
Epizoda: 24x03
Tabule: Do Vánoc zbývá ještě 20 vloupaček.
Premiéra v USA: 4. listopadu 2012
Homer není celý rok schopný opravit kapající kohoutek. Voda nahromaděná pod ním vytvoří obrovskou nádrž plnou vody, která zapříčiní, že se ve Springfieldu začnou propadat silnice. V jedné takové díře skončí i Marge se svým autem, a tak je třeba, aby si koupila nový vůz. Jenže se jí na novém autě stále něco nezdá. Skutečné jádro problému ovšem netkví v autě, ale v tom, že si Marge přeje další dítě. Homer už nicméně dalšího potomka neplánuje, jen nemůže přijít na způsob, jak to šetrně oznámit Marge rozplývající se kdykoli spatří malé dítě.
 

11.9.2008, 22:13     Joey

Epizoda: Speciální čarodějnický díl XXIII

Původní název: Treehouse of Horror XXIII
Český název: Speciální čarodějnický díl XXIII
Epizoda: 24x02
Tabule: Do Vánoc zbývá ještě 20 vloupaček.
Premiéra v USA: 7. října2012
První příběh čarodějnického speciálu se bude točit kolem malé černé díru, kterou nešťastnou náhodou vytvoří Frinkův urychlovač částic. Líza si díry všimne a v rámci bezpečnosti okolního světa ji schová doma ve sklepě. Problémy nastanou hned záhy, když ostatní členové rodiny začnou poručovat zákaz o nekrmení díry, ta se mezitím rozšíří do monstrózních rozměrů… Ve druhém příběhu se Homer začne bát, že v domě straší, a tak do něj umístí hned několik kamer, aby případného ducha odhalil. A odhalení to bude vskutku nečekané… Třetí minipříběh vás zase pro změnu zavede do minulosti, kam se Bart vydá, aby si zde mohl koupit komiksy, co jsou v současnosti příliš drahé. Jeho výlet se zkomplikuje, když se mu do kufru před cestou zpátky schová Homer…

11.9.2008, 22:12     Joey

Epizoda: Řeka slz

Původní název: Řeka slz
Český název: Řeka slz
Epizoda: 24x01
Tabule: Po svátku práce nebudu chodit v bílém.
Premiéra v USA: 30. září 2012
Bart začne bilancovat všechny své předchozí vztahy a dojde mu, že vlastně žádný nedopadl dobře. Jeho kroky tak vedou za všemi bývalkami, s nimiž někdy něco měl, aby zjistil, co pořád dělá špatně. Za Mary Spucklerovou se dokonce vydá až do vzdáleného New Yorku, což se Homerovi moc nelíbí (ostatně vzpomeňte, jaké lapálie tam posledně zažil), ale nakonec souhlasí. Marge s Lízou se vydají poznávat kulturu jednoho z největších měst USA.

11.9.2008, 22:10     Joey

Epizoda: Vzhůru do Svatoparku

Původní název: I'm Goin' to Praiseland
Český název: Vzhůru do Svatoparku
Epizoda: 12x19
Tabule: Moje geny mě neomlouvají.
Premiéra v USA: 6. května 2001

Maude zemřela již před několika měsíci, ale Ned se stále nemůže zbavit jejího ducha. Na vlastní kůži to pozná zpěvačka Rachel Jordan, které Ned nabídne přespání u sebe doma. Nejenže jsou všude v domě Maudiny fotky, Flanders dokonce na posteli zachovává její vyležený ďolíček … ke všemu ještě Ned v noci Rachel ostříhá přesně po vzoru své zesnulé manželky. Je jasno – Flanders musí začít žít jinak. Při vyklízení starých věcí narazí na Maudiny náčrty jakéhosi zábavního parku, a tak se rozhodne vlastní park skutečně postavit. S pomocí Simpsonových se mu to podaří a Svatopark je oficiálně otevřen. Svatoparku se zpočátku dlouho nedaří, nicméně po několika zvláštních událostech začnou lidé věřit, že socha Maud má nadpřirozenou moc, což samozřejmě přiláká spoustu nových návštěvníků. Idyla však trvá jen do doby, než Flanders s Homerem přijdou na to, že za vším se skrývá únik plynu.

Text: Kristýna Nováková

21.3.2008, 20:39     Joey

Epizoda: Homerem zapomenuté děti

Původní název: Children of a Lesser Clod
Český název: Homerem zapomenuté děti
Epizoda: 12x20
Tabule: Už nikdy nebudu zveřejňovat výši ředitelova platu.
Premiéra v USA: 13. května 2001

Springfieldská základní škola má novu žákyni jménem Francine. Líza se s ní chce skamarádit, jenže Francine se k ní chová velmi nevybíravým způsobem – dá jí ránu pěstí, zamkne do skříňky a ukousne hlavu její Malibu Stacy. Ještě zvláštnější ovšem, je, že Francine se tak nechová vždycky, je agresivní jen někdy. Líza zjistí, že všichni šprti produkují tzv. outsiderin, který proti nim popuzuje rváče. Svůj objev se chystá předvést na vědeckém sympoziu. Mezitím se Homer rozhodne zajistit bezpečí všem dětem ve městě, a že to vezme opravdu vážně – dokonce způsobí krach několika obchodů jako je prodejna dětských berlí nebo náplastí.

Text: Kristýna Nováková

21.3.2008, 20:38     Joey

Epizoda: Konec šikany ve Springfieldu

Původní název: Bye Bye Nerdie
Český název: Konec šikany ve Springfieldu
Epizoda: 12x16
Tabule: Už nikdy nebudu zveřejňovat výši ředitelova platu.
Premiéra v USA: 11. března 2001

Springfieldská základní škola má novu žákyni jménem Francine. Líza se s ní chce skamarádit, jenže Francine se k ní chová velmi nevybíravým způsobem – dá jí ránu pěstí, zamkne do skříňky a ukousne hlavu její Malibu Stacy. Ještě zvláštnější ovšem, je, že Francine se tak nechová vždycky, je agresivní jen někdy. Líza zjistí, že všichni šprti produkují tzv. outsiderin, který proti nim popuzuje rváče. Svůj objev se chystá předvést na vědeckém sympoziu. Mezitím se Homer rozhodne zajistit bezpečí všem dětem ve městě, a že to vezme opravdu vážně – dokonce způsobí krach několika obchodů jako je prodejna dětských berlí nebo náplastí.

Text: Kristýna Nováková

21.3.2008, 20:37     Joey

Epizoda: Bratrovražedný tenis

Původní název: Tennis the Menace
Český název: Bratrovražedný tenis
Epizoda: 12x12
Tabule: Už nikdy nebudu zveřejňovat výši ředitelova platu.
Premiéra v USA: 11. února 2001

Simpsonovi se rozhodnou pořídit si tenisový kurt. Marge s Homerem začnou hrát čtyřhru proti ostatním obyvatelům Springfieldu, ovšem kvůli Homerovi, který hru nebere vůbec vážně, pořád prohrávají. Marge proto začne hrát s Bartem, a světe div se, oba parťáci začnou domů vozit trofeje z nejrůznějších tenisových turnajů. Homer začne mít obavy z toho, že ho Bart nahradí a přesvědčí Lízu, aby s ním hrála na Krustyho turnaji, kde jsou největšími favority právě Bart s Marge.

Text: Kristýna Nováková

21.3.2008, 20:35     Joey

Epizoda: Nová chlapecká kapela

Původní název: New Kids on the Blecch
Český název: Nová chlapecká kapela
Epizoda: 12x14
Tabule: Nikdy si nemůžu koupit milost prezidenta.
Premiéra v USA: 25. února 2001

Springfield čeká událost roku – maraton. Kupodivu se ho zúčastní také Homer, i když podle předpokladů skončí hluboko v poli poražených. Vítězem se stane Bart poté, co se převlékne za italského závodníka a zapojí se do závodu těsně před cílem. Rozhořčený dav diváků i závodníků mu cech dát co proto, nicméně na poslední chvíli Barta zachrání cizinec jménem L.T. Smash. Jak se dá tušit, L. T. se ve Springfieldu neobjevil náhodou, dává dohromady chlapeckou kapelu Paka z party, kam se rozhodne přivést vedle Milhouse, Ralpha a Nelsona také Barta. Paka z party slaví se svými hity úspěch, jenže Líza po prozkoumání jedné jejich nahrávky zjistí, že za zrodem skupiny stojí armáda, která se podprahovými sděleními snaží získat nové rekruty.

Text: Kristýna Nováková

21.3.2008, 20:34     Joey

123456789101112

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.