Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Simpsonovi čeká invaze robotů

Simpsonovi čeká invaze robotů

Zatím poslední odvysílaná epizoda seriálu Simpsonovi, How I Wet Your Mother, si odnesla sledovanost 4,96 milionu diváků, což ji činí druhou nejméně sledovanou v celé historii žluté rodinky. V tomto ohledu už na tom byl hůře jen díl The Daughter Also Rises, k němuž si našlo cestu „jen“ 4,33 milionu televizních diváků. Na druhou stranu se ovšem Simpsonovi minulou neděli umístili na druhém místě v animovaném bloku své mateřské stanice FOX. Předběhli je pouze Griffinovi 5,82 milionů lidí sedícími u televize.

Již tuto neděli se pochopitelně můžete těšit na další epizodu. A že je na co se těšit! Pan Burns se rozhodne nahradit své zaměstnance roboty, přičemž mu zůstane jen jediný lidský pracovník – Homer Simpson. Nezůstane ovšem jen u elektrárny, celý Springfield je za krátký čas přeplněn roboty zastávajícími práci lidí. Zpočátku to funguje, jenže potom si springfielďané začnou uvědomovat, že roboti sice dokážou zastat jejich práci, ale co se týče přátelství, je člověk nenahraditelný. Speciálníh hostem bude tenrokrát herec Brent Spiner, kterého má většina z vás jistě zafixovaného jako důstojníka Data ze Star Treku.

Epizoda Them, Robot bude premiérově odvysílána na stanici FOX v neděli 18. března od 20:00 ET/PT.

17.3.2012, 0:22     Joey

Simpsonovi - titulky k 23x16

Simpsonovi 23x16
titulky k verzi HDTV.XviD-LOL

12.3.2012, 22:31     Joey

Poznejte Homerovo dětství - již tuto neděli

Poznejte Homerovo dětství - již tuto neděli

Už jen tři dny nás dělí od nové epizody seriálu SImpsonovi. Na co se můžete těšit tentokrát? Homer začne mít po jedné traumatické události problémy s nočním pomočování, a tak se jeho rodina rozhodne zakročit. Cesta k vyřešení Homerova problému však vede skrze jeho sny, podvědomí a vzpomínky na dětství, prostřednictvím kterých se Simpsonovi pokusí zjistit, kde momentálně žije babička Mona Simpsonová. Speciálním hostem epizody bude Glenn Close (můžete ji znát například z filmů Osudová přitažlivost nebo Nebezpečné známosti), která propůjčila hlas právě Homerově matce.

Další zajímavou informací je také zveřejnění sledovanosti minulého dílu Exit Through The Kwik-E-Mart. K ní si našlo cestu kolem 5,17 milionu diváků, což je poměrně solidní. V bloku animovaných seriálu FOXu už na tom byli lépe jen Griffinovi s 5,33 miliony lidí.

Epizoda How I Wet You Mother bude premiérově odvysílána na stanici FOX v neděli 11. března od 20:00 ET/PT.

8.3.2012, 22:06     Joey

Simpsonovi - titulky k 23x15

Simpsonovi 23x15
titulky k verzi HDTV.XviD-LOL

6.3.2012, 21:27     Joey

Nová epizoda Simpsonových přinese grafity a čtyři hosty

Nová epizoda Simpsonových přinese grafity a čtyři hosty

Po dvoutýdenní přestávce se tuto neděli můžete těšit na další premiérový díl seriálu Simpsonovi. 501. epizoda ponese název Exit Through the Kwik-E-Mart a přinese hned čtyři speciální hosty - Sheparda Faireyho, Rona Englishe, Kennyho Scharfta a Robbieho Conala. Tito pouliční umělci chytnou jednou v noci Barta, který po celém Springfieldu šíří nelichotivé grafity o Homerovi, přímo při činu. A světe div se, tentokrát mu to dokonce vynese slávu, protože dostane nabídku vystavit svá díla v galerii.

To Apu bude tou dobou řešit zcela odlišné problémy. Ve městě se objeví nový supermarket, který nabízí zdravé potraviny, což může znamenat zánik jeho Kwik-E-Martu.

Epizoda Exit Through the Kwik-E-Mart bude premiérově odvysílána na stanici FOX v neděli 4. března od 20:00 ET/PT.

1.3.2012, 22:48     Joey

Simpsonovi - titulky k 23x14

Simpsonovi 23x14
titulky k verzi HDTV.XviD-LOL

21.2.2012, 21:54     Joey

Simpsonovi slaví pětistovku

Simpsonovi slaví pětistovku

Včera dosáhli Simpsonovi dalšího milníku ve své existenci – jubilejního 500. dílu. Pokud jste tuto epizodu ještě neviděli, nastíníme vám, oč v ní jde.

Na tajné radě města Springfield se jeho občané rozhodnou, že vystěhují Simpsonovic rodinku z města přímo do komunity vyhnanců. Zde se Simpsonovi setkávají s Julianem Assangem, což je zakladatel kontroverzního serveru WikiLeaks. "Je to samozřejmě kontroverzní osobnost, o jejímž obsazení se hodně diskutovalo. Ale je to vtipný portrét, který nijak nehodnotí jeho případ," komentoval výběr tohoto hosta výkonný producent seriálu Al Jean.

Epizodu At Long Last Leave vidělo 5,79 milionu diváků, což bylo nejvíce diváků v celém animovaném bloku stanice Fox. Pro srovnání Griffinovi skončili druzí s 5,39 miliony, naopak nejméně lidí Fox nalákal na Clevelandovu show – 2,62 milionu. Vcelku pěkný výsledek, ovšem když se podíváme do starších statistik, zjistíme, že na 400. epizodu odvysílanou v roce 2007 se dívalo něco málo přes devět milionů diváků… na druhou stranu se Simpsonovým podařilo včera odrazit z pomyslného diváckého dna, neboť předchozí epizoda The Daughter Also Rises získala nelichotivý rekord nejnižší sledovanosti v historii seriálu (4,33 milionů).

A jak to vypadá s budoucností seriálu Simpsonovi? Tvůrci mají smlouvu ještě na další dva roky, přičemž kromě nových příběhů se můžete těšit také na zbrusu nové postavy. Škoda jen, že na další díl si budeme muset počkat dva týdny.

21.2.2012, 0:27     Joey

Matt Groening je na Hollywoodském chodníku slávy

Matt Groening je na Hollywoodském chodníku slávy

15. února před 58. lety se narodil Matt Groening – tvůrce jedné z nejslavnějších televizních rodinek, Simpsonových. Matt (celým jménem Matthew Abram Groening) se narodil jako prostřední z pěti dětí producenta Homera a učitelky Margaret Groeningových. K malování se dostal již během studií na Lincolnově univerzitě v Portlandu. Vstupní branou do kresleného světa pro něj však byl až komiks Life is Hell, na základně kterého se dostal k tvorbě Simpsonových. Vedle oblíbené čtyřprsté rodinky stojí tento oregonský rodák také za zrodem seriálu Futurama.

Kromě narozenin má však Groening i další důvody k radosti. Včera se držitel 12 cen Emmy stal právoplatným členem klubu těch největších hollywoodských celebrit, dostal totiž svou vlastní hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy (seriál jako takový má svou vlastní hvězdu již deset let) – s pořadovým číslem 2459. To vše jen pár dní před premiérou jubilejní pětisté epizody Simpsonových, na kterou se můžete těšit již tuto neděli.

15.2.2012, 22:23     Joey

Simpsonovi - titulky k 23x13

Simpsonovi 23x13
titulky k verzi HDTV.XviD-LOL

14.2.2012, 21:11     Joey

Simpsonovský maraton zná svého vítěze

Simpsonovský maraton zná svého vítěze

Osmdesát šest hodin. Přesně to je nová hodnota rekordu ve sledování televize, který byl pokořen během akce THE SIMPSONS - Ultimate Fan Marathon Challenge. Vítězkou se stala Carin S., která se beze spánku vydržela dívat 86 hodin 37 minut a 2 vteřiny. Kromě zápisu do Guinessovy knihy rekordů (starý rekord měl hodnotu 86 hodin 6 minut a 41 sekund) si odnese také 10 500 amerických dolarů a reklamní předměty týkající se žluté čtyřprsté rodinky. Sláva vítězce, čest poraženým, jak se říká.

A máme tu i další dobrou zprávu ze světa Simpsonových – už za pár hodin bude mít premiéru nová epizoda 23. série, na kterou jsme museli čekat dlouhé dva týdny. Tentokrát se bude točit kolem tématu Líza a kluci (což je vzhledem k nadcházejícímu svátku zamilovaných ´pochopitelné). Ostatně pokud chcete vědět víc, můžete si přečíst naši dřívější novinku, případně rovnou počkat na vysílání epizody. A mimochodem… nezapomeňte, že tohle bude teprve předkrm pro jubilejní 500. díl, na který se můžete těšit již za týden!

12.2.2012, 23:13     Joey

Vyšel remake hry The Simpsons Arcade Game

Vyšel remake hry The Simpsons Arcade Game

Vzpomene si ještě někdo z vás na starou akční bojovku The Simpsons Arcade Game, která vyšla v roce 1991 na PC a Arcade? A proč se vás na to vůbec ptáme? V těchto dnech totiž vychází remake této klasiky pro platformy X360 a PS3.

Příběh hry začíná tím, že Waylon Smithers ukradne na popud svého šéfa pana Burnse obří diamant ze springfieldského klenotnictví. Při cestě zpět do Burnsova sídla však na ulici narazí na poklidně se procházející rodinku Simpsonových. Maggie nedopatřením vymění svůj dudlík právě za cenný diamant, a tak se ji Smithers rozhodne unést. To si ovšem samozřejmě ostatní členové nejoblíbenější čtyřprsté rodinky na světě nenechají líbit a vydávají se svého benjamínka zachránit.

Na záchranné akci si zahrajete za Homera, Marge, Lízu i Barta, přičemž každá postava má své specifické útoky. Vzhledem k tomu, že se proti vám postaví stovky více či méně nebezpečných přisluhovačů pana Burnse, budete za každý speciální útok rádi…

The Simpsons Arcade Game nabídne hned několik herních módů, nechybí kooperativní hra po síti až pro čtyři hráče, Survival mód režim volné hry. Oproti původní verzi se také můžete těšit na nové zbraně a odlišné zakončení. Velkým lákadlem pro příznivce seriálu jsou také známá místa ze Springfieldu (navštívíte osmičku lokací).

Hru si od 3. února můžete zakoupit na Xbox Arcade (800 MS bodů) a od 8. února bude k dispozici i pro PlayStation Network.

6.2.2012, 20:05     Joey

Simpsonovi - titulky k 23x12

Simpsonovi 23x12
titulky k verzi HDTV.XviD-LOL

31.1.2012, 21:17     Joey

Valentýn u rodiny Simpsonových

Valentýn u rodiny Simpsonových

Zatímco včera jste mohli v premiéře na americké stanici FOX vidět další díl z třiadvacáté série Simpsonových, dnes už tu máme informace a obrázek z následující epizody, která se na televizních obrazovkách objeví v neděli 12. února.

Vzhledem k blížícímu se svátku svatého Valentýna se tvůrci rozhodli otevřít staré známé téma – Líza a kluci. Ovšem pozor, nepůjde o žádné nešikové dvoření Milhouse nebo Ralpha, tentokrát se na scéně objeví Nick – romantický intelektuál s vášní pro kulturu, historii a literaturu. Jeho vzájemné počáteční sympatie s Lízou nakonec přerostou v lásku a oba se rozhodnou společně utéct na ostrov Mulberry Island.

Jako speciální hosté se v této epizodě objeví experti na speciální efekty Jamie Hyneman a Adam Savage z oblíbeného amerického pořadu MythBusters.

Epizoda The Daughter Also Rises bude premiérově odvysílána na stanici FOX v neděli 12. února od 20:00 ET/PT.

30.1.2012, 23:37     Joey

Nová epizoda Simpsonových již za týden

Nová epizoda Simpsonových již za týden

Přesně jak jsme slíbili: po grafické úpravě přichází pravidelné aktualizace – ostatně, je o čem informovat - už za sedm dní se dočkáte další epizody třiadvacáté série Simpsonových! Tentokrát se všechno bude točit kolem Vočkova nejlepšího přítele – starého barového hadru (namluvil jej Jeremy Irons). Ten vypráví svou tisíciletou historii, od doby, kdy se ve středověku objevil na krásně zdobené tapiserii a posléze cestoval po celém světě, až se dostal právě do Vočkova baru. Ve vedlejší dějová linka je věnována přátelství Barta a Millhouse – oba kamarádi se totiž dostanou do rozepře…

Epizoda Moe Goes from Rags to Riches bude premiérově odvysílána na stanici FOX v neděli 29. ledna od 20:00 ET/PT.

23.1.2012, 0:13     Joey

Simpsonovi.net mají upravený design!

Nejde o nic převratného, potřebovali jsme však upravit hlavičku webu tak, aby umožnila případnou propagaci nového e-shopu, který stále připravujeme. Jistě, je to o zvyku - ale tato úprava byla pro další chod nejnavštěvovanějšího portálu o seriálu Simpsonovi v ČR nezbytností. Ty největší úpravy se ale odehrály v samotném jádru webu, tedy jeho kódu - to bylo prakticky celé přepsáno, navíc máme nový administrační systém a ... a co to všechno znamená?

Pro vás především pravidelné a stabilní aktualizace několikrát do měsíce. Zároveň chystáme již zmíněný nový velký obchod, a celkově i aktualizaci doplňujícího obsahu v levém menu. Máte se na co téšit!

PS: stále pracujeme na ladění, případné chybky - prosíme - omluvte, díky!

20.1.2012, 19:59     Joey

Simpsonovi - titulky k 23x11

Simpsonovi 23x11
titulky k verzi HDTV.XviD-LOL

20.1.2012, 19:54     Joey

Simpsonovi - titulky k 23x10 + pár novinek

Simpsonovi 23x10
titulky k verzi HDTV.XviD-LOL

A na závěr ještě pár zajímavosti o seriálu Simpsonovi a zároveň i o Simsponovi.net:

- Fox pořádá soutěž o 10 500 dolarů, a to 8. února v Hollywoodu v podobě maratonu. Musíte ale překonat světový rekord v nepřetržitém sledování seriálu Simpsonovi, který dodnes činí 86 hodin a necelých 7 minut. Troufnete si na to?
- Na Simpsonovi.net se chystají velké novinky – upravujeme vzhled stránky, bude zavedena pravidelná aktualizace, která bude daleko obsáhlejší, než ta dosavadní. Ačkoliv to vypadá, že jsme usnuli na vavřínech, opak je pravdou. Máte se na co těšit! ;-)


10. 1. 2012
 

14.1.2012, 20:33     Joey

O Simpsonových na Streamu

Dnes je 17. prosinec a přesně dvaadvaceti lety se začali vysílat Simpsonovi v podobě dvaceti-minutových epizod, které známe dodnes. Největší český portál Seznam.cz odkazuje ze své hlavní stránky na reportáž internetové televize Stream.cz, kde se můžete podívat na pětiminutové video mapující celou historii Simpsonových.


17.12. 2011 Komentáře
Ondřej Toms  

14.1.2012, 20:32     Joey

123456789101112

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.