Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Epizoda: Speciální čarodějnický díl XXI

6.5.2007, 16:52 Joey Diskuze (6)

Původní název: Treehouse of Horror XXI
Český název: Speciální čarodějnický díl XXI
Epizoda: 22x04
Premiéra v USA: 7. listopadu 2010

V prvním příběhu Speciálního čarodějnického dílu se stanou hlavními hrdiny Bart s Milhousem, kteří na půdě objeví tajemnou deskovou hru jménem Satanova cesta. Ta zapříčiní oživení všech ostatních her, což ve Springfieldu udělá pořádný chaos. Jediným východiskem z této situace je dohrání všech oživlých her. Druhý příběh se zaměří na druhé líbanky Homera a Marge na luxusní jachtě. Poklidnou idylku naruší neznámí cizinec Roger, jenž tvrdí, že utekl z lodi, kde se všichni vzájemně pozabíjeli. Homer mu ale nevěří ani slovo a dokonce pojme podezření, že Roger je tím, kdo zabil celou posádku. Třetí příběh s názvem Sosání je parodie na sérii Stmívání – ve Springfieldské základní se objeví nový student Edmund s nepřirozeně bledou kůží a neuvěřitelnou sílou. Líza se do mladíka zamiluje a chce se také stát upírkou, jenže když zjistí, že by navěky zůstala osmiletou, zase si to rozmyslí. Problém je v tom, že Edmund musí někoho kousnout a proměnit tak v upíra.

Diskuze k novince

ondras30.10.2015, 16:40

kde se to pouští?

luboš24.4.2015, 21:23

dobrý

luboš24.4.2015, 21:23

dobrý

ray28.12.2014, 22:52

Jak se jmenuje ta píseň hned ze začátku

PAVEL KOŘÍNEK21.1.2013, 16:36

KDE TO MÁM SPUSTIT

jenifer13.5.2012, 11:42

simpsonovi jsou skvělí no a tento web spousty lidí zneužívá k nadávkám mělibyste je zadržet na příklat : Martin Dejdar.... zadržte je než bude pozdě jsou tu i menší děti... jenifer.

Přidejte svůj názor

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.