Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

První díl nové řady již tuto neděli!

25.9.2015, 1:42 admin Diskuze (4)

Every Man's Dream – tak se jmenuje první epizoda nové sezóny. A právě v ní má dojít k dočasnému rozchodu Homera a Marge. Tím, že tvůrci sami vyvrátili, že by se pár měl rozejít natrvalo přicházíme o pocit napětí, ale i tak nám zůstává otázka jak si touto ošemetnou situací poradí. Také už se nemůžete dočkat?  

Diskuze k novince

Simpsonovi online10.1.2016, 11:24

Tady už to začíná být mrtvý...přijďte se podívat na všechn díly online v českém dabingu! Naleznete na http://www.simpsonovi-online.cf

66615.11.2015, 13:37

https://soundcloud.com/talkwish

Ondřej26.10.2015, 21:25

Dočkat? Abych řekl pravdu, tak ani moc ne. Možná teď mluvím za větší polovinu lidí, kteří si myslí skoro to samé, ale Simpsni už nejsou to co bývali. Možná jsem starší generace, ale hold se mi líbily ty klasický milý rodinný zápletky a sem tam nějakej ten milej fórek pro odlehčení. Dnes? Dneska je humor Simpsonových založen na tom nacpat co nejvíc trapných fórů do každé druhé scény, včetně parodií na známé značky, hostujících dabérů a celebrit... A to ani nemluvím o Líze. V každé nové epizodě o ní buď řeší problémy světa, básní o umění, pořád do něčeho rýpe, nebo peskuje všechny kolem jaký to jsou masožravý barbarský svině. Nemůže se aspoň na chvilku chovat jako dřív nebo aspoň jako normální osmiletá holka, ptám se já? S českým dabingem nemám problém, je super. Nejsem jeden z těch s názory jako "Eee ten český dabynk je hnusnej ratšy se koukám na orygynální znění". To co mám na mysli je dabing Martina Veldy (ten co dabuje titulky a úvodní intro "Televize Prima uvádí..."). Nemám nic proti němu (je to bezva dabér o tom žádná), ale to jak pořád čte všechny ty anglické nápisy mě dohání k šílenství. No jen si to přiznejte, nenasere vás když jde nějaká postava kolem nějakých nápisů a Martin Velda to všechno během tří sekund přečte najednou, jenom proto, aby ten vtip pochopili anglicky nemluvící lidi? Myslím, že většina lidí v dnešní době ovládá angličtinu dobře, a ikdyby tak proč tam prostě nemůžou dát titulky jako ve Futuramě? Tím že to přečtou zabijí už tak dost trapný vtip (ne zabijí jako "B-) zabijí", ale ZABIJÍ). Jediné díly, na které se těším je ten, kde se na čas rozvede Marge a Homer, ten kde Levák Bob konečně zabije Barta (Jé konečně nějaký čarodějnický díl, který není parodie na film!) a ten crossover díl s Griffinovýma (ikdyž to je úplně jiný seriál, docela by mě zajímalo, jestli obsadí originální dabéry Simpsonových). Toť z mého názoru na nové Simpsonovi vše. Jestli chcete k mému komentáři něco dodat, tak klidně. Hejtujte, zamyslete se, sdílejte, ale já si za svým názorem stojím...

David 15 rokov26.9.2015, 11:20

Ja sa takisto srašne teším

Přidejte svůj názor

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.