Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Zápletka 25x22

19.5.2014, 17:40 pavlina Diskuze (2)

A je to tady! Včera měl premiéru již poslední díl 25. řady seriálu Simpsonovi. Tak se podívejme na to, jakou zápletkou se s námi tato série rozloučí.

Název epizody zní "The Yellow Badge of Cowardge" a hlavními hrdiny jsou Bart a Homer. Ve Springfieldu se jako každým rokem pořádají školní závody, ve kterých je jasným favoritem Milhouse. Ovšem nakonec je poražen samotným Bartem, kterému k nečestnému vítězství dopomůže Nelson. Barta tak brzy začne tížit svědomí. Mezitím se Homer snaží zorganizovat plánovaný ohňostroj, který byl nečekaně zrušen kvůli rozpočtovým škrtům. Tak to vypadá na vydařený závěr, co myslíte?

Diskuze k novince

nelka26.10.2016, 17:20

ne nevíme

Helča17.10.2014, 12:28

Nevíte prosím kdy bude dodabovaná 25.řada? Děkuji

Přidejte svůj názor

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.