Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Zápletka 25x21

12.5.2014, 14:49 pavlina Diskuze (10)

Hezké odpoledne všem fanouškům rodinky Simpsonových. S pravidelností vám přinášíme informace o zápletkách nových epizod a ani dnes tomu nebude jinak. Včerejší premiéra s názvem "Pay Pal" připadla na den, kdy se v ČR, ale i v Americe slavil svátek matek, není tedy náhoda, že hlavní hrdinkou této epizody je právě Marge.

Marge potká na ulici nového souseda, který ji pozve na návštěvu k nim domů. Marge chvíli přemýšlí, zda jít, protože má obavy z chování svého manžela. Ale nakonec přeci jen souhlasí, ráda by totiž získala nové přátele. Homer tedy dostane lekci z etikety a vyráží na večírek. Homerovi se zde podaří zcela pokazit společenskou hru a naštvaný hostitel vyhodí Homera ze svého domu. Marge se tak smíří s tím, že nové přátele nezískali, ovšem nedovolí, aby byla bez přátel i její dcera…Najednou má Lisa skvělou kamarádku, která má naprosto stejné zájmy a výborně si společně rozumí. To se zdá Bartovi velmi podezřelé, a proto se rozhodne Lisinu novou kamarádku jednoho dne sledovat. Zjistí, že jí za kamarádství s Lisou Marge platí! Bart to všechno Lise prozradí a ta je pořádně naštvaná. Ovšem to by bylo, aby se Lisa a Marge v takto významný den nakonec neudobřily :-).

Diskuze k novince

nelka20.7.2016, 11:29

jo a natálije simsnovi se píšou simpsonovi ti blbe ano aš pudeš psat komentář tak to piš kloudně jasně

nelka20.7.2016, 11:19

ahoj natalije ponaučení líza se píše lisa bart se píše bárt márčse píše marge houmr se píše homer a megi se píše meggie. no jo lisa na posteli a marge bulí

bart25.8.2015, 17:58

kolik je tři a pět lize je 8 takže 8 a simsnovi je nejlepší film bart..........

natalie6.8.2015, 22:59

simsnovi suo boži a srand jeto liza bart marč huomr megi suo boži kooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nec

Adéla Kotíková13.12.2014, 19:55

Je to dobrý fakt :) miláčkové

YnnyoW6J28.9.2014, 21:49

I have a bowling bag I boguht last summer and it's become my favourite. It is three-toned: coral-green-cream, very compact and so chic, an attention grabber. xoAda

někdo18.5.2014, 7:47

Dobrej díl.

Flendrs17.5.2014, 17:11

Proč nejde pustit 25.série???

LoW13.5.2014, 19:28

Nejak mi nejde spustit ten dil na sl*****se*****.c*

LG12.5.2014, 18:29

je to výborný

Přidejte svůj názor

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.