Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz

Zápletka 25x14

17.3.2014, 22:04 pavlina Diskuze (5)

Včera měl premiéru již čtrnáctý díl s názvem "The Winter of His Content", a tady je jeho zápletka! Marge pozve dědečka a další dva seniory do domu Simpsonových poté, co je domov důchodců z vážných důvodů uzavřen. Ovšem když si Homer osvojí "důchodcovský" životní styl těchto tří staříků, začíná mít Marge o svém dobrém skutku pochybnosti. Děj se točí také kolem Barta, který se zastane Nelsona a stanou se tak přáteli.

Diskuze k novince

nelka20.7.2016, 12:20

u simpsonů je asi domov duchotců

natálka5.4.2014, 11:13

to je srandaaaaaaaaa!!!

vffbggggřffgg25.3.2014, 17:16

no to me podrs

dddddd21.3.2014, 18:28

Já to chápu i bez vidění dílu. Sranda!!

Skvělá scénka 18.3.2014, 0:07

Tohle je super vtip který se tam objeví. Pro jeho celé pochopení ho však musíte vidět "I25" "What letter?" "I" "What number?" "25" "What game?" "Bingo" "Damned!"

Přidejte svůj názor

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.