Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Epizody

The Simpsons Game

Info: K celovečernímu snímku Simpsonovi ve filmu se z října na listopad vydá nová 3D hra The Simpsons Game od společnosti Electronic Arts. Simpsonovi budou ve hře muset zachránit celý svět včetně svých speciálních schopností.

Homer: Dokáže se přeměnit v tučnou kouli.
Marge: Svým megafonem a jemným hlasem dokáže lidi přemluvit k čemukoli.
Bart: Umí se změnit v super-hrdinu jménem Bartman.
Líza: Utočí pomocí hudební síly saxofonu.

Vydání v USA: 1. listopadu
Vydání v ČR: 2. listopadu

Zajímavostí je také to, že hra bude dostupná na platformách Playstation 3, Playstation 2, Playstation Portable, Xbox 360, Wii a Nintendo DS. Ale bohužel The Simpsons Game nevyjde na PC, a to ani nikdy v budoucnosti. Nám "PCčkářům" nezbývá tedy nic jiného, než si hru zahrát u příbuzných nebo v nějaké herně.

Upoutávky/Trailery:


1. upoutávka

Upoutávka na level Medal of Homer

Upoutávka na level Mob Rules

2. Upoutávka na Medal of Homer

Upoutávka na level Land of Chocolate

Upoutávka na level Neverquest

Upoutávka na level Big Super Happy Fun Fun Game

Obaly:

Obrázky ze hry aneb screenshoty:

Jelikož Nintendo DS ještě není tak graficky vyspělé, byla hra na tuto platformu předělána. Obrázky ze hry (verze pro Nintendo DS) najdete zde:

The Simpsons Game není hra zaměřená na jedno téma. Obsahuje 16 různých parodujících levelů. Jeden paroduje čínské a japonské animované seriály, další hry Grand theft Auto (GTA), Medal of Honor, Everquest a nebo samotný film Batman. Za parodii na hru Grand theft Auto (GTA) - Grand theft Scratchy byli tvůrci Simpsonovské hry však zažalováni. Společnosti Rockstars games, která GTA vydává, se tyto parodie totiž nelíbí. Už parodie na tuto hru v Simpsonových ve filmu - Grand theft Walrus se lidem z Rockstars games příčila a jakmile se dozvěděli o The Simpsons Game, došla jim trpělivost a požádali o žalobu. "Nemyslíme si, že by to nějak GTA poškodilo, spíše naopak" brání se tvůrci hry Simpsonovi, ale tyto věty RG nezajímají.

Vydané plakáty parodující různé hry/filmy apod.:


Batman

Medal of Honor

Everquest

Grand theft Auto (GTA)

Homerball:

Společnost McFlare, která Simpsonovy modeluje v postavičky, nemohla chybět aniu The Simpsons Game. K této hře vymodelovala Homera v pozici hroudy tuku. Nedá se však sehnat jen tak, EA Homera připravila jen pro několik šťastlivců, kteří si přeobjednají tuto hru a budou vylosováni jako výherci. Fotku najdete zde:
 

Oficiální tapety na plochu:


Big Super Happy Fun-Fun Game

Medal of Homer

Neverquest

Mob Rules

Copyright Wallpaperů - Electronics Arts

Reklamy

Aby si hry všimli i "ne-fanouškové" Simpsonových, zaplatila si společnost EA na americkém televizním kanále FOX 30ti-sekundovou reklamu, kterou si níže můžete přehrát i vy.

Co se týče Česka, jediné reklamy jsem si všiml na serveru CSFD. Byla v podobě flashového banneru, ale moc pohyblivá nebyla, zdě malý screen (po kliknutí se zvětší):

Pet Homer

Aby tvůrci hry neošidili o zážitek ze hry i lidi vlastnící Nintendo DS, rozhodli se, že k The Simpsons Game ještě přidají mini-hru Pet Homer. Pokud někdo z Vás zná Tamagotchi, ví asi oč se jedná, pokud ne, krátce vysvětlím: ve hře se staráte o Homera, jako o své domácí zvířátko - dáváte mu najíst, napít apod.

Trailer/Upoutávka: (O mini-hře Pet Homer se mluví až ke konci)

 

Oficiální weby

Oficiálním webem The Simpsons Game je ea.com/simpsons. Najdete tam podsekce věnující se výše zmíněným levelům, obrázky ze hry a mnoho dalšího. Českým "oficiálním" webem je tato stránka. Naleznete tam Soundboard, můžete si odtamtud stáhnou tapety na plochu apod.

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.