Simpsonovi.net

Simpsonovi Simpsonovi Simpsonovi Simpsonshop.cz


Novinky

Simpsonovi: Komiksové extrabuřty

 

Ukázky:

 

 

 

 

 

 

Oficiální popis: Konečně jsou tady! Ohromný, kolosální a hlavně nenakrmitelný Homer vyrostlý po nezdařeném experimentu, Bart, který se dostane do moci svého úhlavního nepřítele Leváka Boba, Šáša coby zvláštní agent i speciální hororový příběh o sběrateli komiksů - a mnohem víc. Ředitel Skinner, odporně bohatý Berns a jeho pato-a-kdo-ví-co-ještě-lízal Smithers, Marge, Líza i Maggie, ti všichni se jen třesou na to, aby vás mohli pobavit. (No dobře, netřesou, ale napsat jsme to mohli, ne? Komu to ublížilo?) Prostě a jednoduše: Simpsoni v komiksu v osmi super-anti-kontra-multi-extra-unikátních příbězích. A kdo potřebuje vědět víc, ten si je nezaslouží!

Oficiální popis 2: Příběhy nekopírují děj seriálu, ale přichází s vlastními dobrodružstvími - samozřejmě vznikajících pod dohledem původních televizních tvůrců, v čele s Mattem Groeningem. Během října by měla vyjít první kniha sebraných spisů, ve které Homer vyroste, Bart se dostane do vězení, bude se vyšetřovat případ ztracené školní pumy, Homer se zabouchne do Selmy a do školy přijde nečekaný záskok. Kromě toho jsou příběhy doplněné krátkými epizodami točícími se kolem vedlejších postav - autobusák Otto bude bojovat s upíry, Krusty se dostane do tajných služeb a Bart bude vyprávět hororový příběh. Pak jsou tu ještě falešné reklamy a další fórky - prostě, bude toho prostě dost. A to vše v překladu originálního Simpsonovského překladatele Petra Putny. Jinak, touhle knihou to nekončí. Po Simpsonovské Extravaganze se chystají dvě další - jak pokračování těchto klasických dobrodružství, tak první kniha inspirovaná halloweenskými speciály, ve které se budou parodovat nejslavnější filmy a příběhy - od Invaze uchvatitelů těl, přes Exorcistu až po Pána prstenů. Vše se Simpsony v hlavních rolích. Ale na to je ještě času dost.

Popis Simpsonovi.net: Naprosto první vydání českého Simpsonovského komiksu. Ona to je lépe-řečeno sbírka čtyř amerických komiksů, které v USA vyšly v roce 1993. Na stáří však nekoukejte a raději si je běžte zakoupit do nejbližšího knihkupectví, jediný legální český komiks si nesmíte nechat ujít.

Vydavatel: Crew
Překlad:
Petr Putna

Obsah:
- Ohromný kolosální Homer
Pan Burns již nesnese jak je starý a slabý. Na Homerovi je vyzkoušen vynález na zvrácení procesu stárnutí, který vymysleli zaměstnanci pana Burnse. Test se nevydaří a z Homera se vyklube neuvěřitelný obr. Naštěstí se díky protilátce zmenší, ale u pana Burnse ho stejně čeká nekolik dalších testů.
- Sběratel
Chcete být pořádně postrašeni od Barta? Pokud si přečtete jeho strašidelný příběh o sběratelovi komiksů, který byl omylem zavřen do trezoru, kde je navíc pěkná zima, možná, že se opravdu budete trošku bát...
- Bob se vrací!
Jak název napovídá, Levák Bob opět útočí. A tentokrát se za Bartem vůbec nežene, nýbrž Bart skončí ve stejném vězení.
- Prokleté romance
Kdo by si to pomyslel, že se Selma zamiluje do Homera? Teda, chci říct do figuríny.
- Záhada zmizení Springfieldské Pumy
Ve škole čirou náhodou zmizí maskot - Springfieldská puma. Kdo za loupeží stojí?
- Šáša, agent útvaru K.L.A.U.N.
Další příběh týkající se Bartova vzoru - Klauna Krustyho (V komiksu uveden jako Klaun Šáša)
- Je to v kartách
Co jsou děti ze školy schopni udělat, aby se místo školi mohli jít kouknout na baseballový zápas? A co jsou schopni udělat teprve pracovníci v Jaderné elektrárně?
- Dobrodružství drsňáka jménem Busman
Řidič školního autobusu Oto v dobrodružném komiksu.

Koupit za 249 Kč


Simpsonovi: Komiksové extrabuřty

Jedna plus dvě se rovná nula

Popis: Komiks vypráví příběh o tom, jak Homer chodil na střední škole s krásnou vnučkou pana Burnse - Viktorií Burnsovou a zároveň s Marge Bouvierovou.

Komiks číslo: 122

Překlad: Tato stránka

P-ř-e-č-í-s-t

© 2012 Simpsonovi.NET - ŽLUTÁ SÍLA - Simpsonovi online, novinky, Simpsonovi e-shop (SimpsonShop.cz).
© 2012 Simpsonshop.cz - obchod pouze s licencovaným a oficiálním zbožím značky The Simpsons.

Kontakt na web i obchod: obchod@simpsonovi.net

Kopírování nebo upravování jakéhokoliv textového či grafického materiálu, který vlastní Simpsonovi.net, je hodnoceno jako porušení autorských práv, a toto porušení bude trestně stíháno. Bez písemného svolení autorů Simpsonovi.net je toto kopírování či upravování vysloveně zakázáno.

Nepřehlédněte: Simpsonovi na CD a DVD, dárky pro potěšení, trička, komiksy, Simpsons Monopoly, povlečení a polštáře, kalendáře, mnohé jiné předměty Simpsons, to vše na jedinečném Simpsons e-shop, Simpsonovi. V našem eshopu naleznete vše - kromě filmu Simpsonovi ve Filmu a seriálu Simpsonovi na DVD, také třeba sklenice, osušky, hrníčky, plyšové hračky, respektive plyšáky, včetně kalendáře Simpsonovi a nebo hodiny a budíky Simpsonovi.

Oficiálně podporujeme:
Meme komiksy a Rage
Encyklopedie Simpsonovi - Simpsonspedia.cz
Stylová a levnáMeme trička!
Komiksy Cyanide And Happiness česky


The Simpsons™ and © Fox related entities. All right reserved.
This website is strictly a fansite, its operators and any content on this site relating to The Simpsons are not authorized by Fox.
Simpsonshop.cz - Goods only from licensed manufacturers.